Ćwiczenia


Spędzasz dużo czasu w pozycji siedzącej? W pracy, przed telewizorem lub czytając książkę? System SLMsmart pomoźe zrównoważyć czas spędzony na siedzeniu dzięki zalecanym 30 minutom ćwiczeń dziennie przez 5 dni w tygodniu. Ćwiczenia te pomogą Ci spalić kalorie, stymulować ciało oraz poprawią ogólny nastrój.

Bieganie/chodzenie
Jogging lub szybki spacer pozwoli utrzymać tętno w zakresie optymalnym dla spalania tłuszczu. Rozejrzyj się dookoła za odpowiednim miejscem do biegania lub spacerowania.

Intensywny trening interwałowy (HIIT)
Ćwiczenia te są niezwykle popularne i bardzo skuteczne w spalaniu tłuszczu w szybkim czasie. Wytyczne treningu (HIIT) można znaleźć w internecie w postaci filmów instruktażowych na YouTube.

Trening siłowy
Jest to coś więcej niż tylko budowanie mięśni. Jest również idealny do spalania kalorii i ograniczenia tłuszczu. Wraz ze wzrostem masy mięśniowej, organizm spala kalorie.

Kolarstwo
W domu lub na dworze jazda na rowerze jest pasjonująca. Rower jest świetny dla nóg, płuc i całego ciała. Uprawianie kolarstwa jest skutecznym sposobem stymulowania redukcji tłuszczu. Utrzymuj tętno optymalne lub trenuj interwałowo - wykonuj ruch intensywny, przeplatany ze spokojnym.

Wędrówki
Nawet w wolnym tempie energia i ruch wykorzystywane podczas wędrowania pod górkę, mogą pozytywnie wpłynąć na wygląd sylwetki. Wędruj na świeżym powietrzu lub dostosuj nachylenie bieżni treningowej.

Inne
Aerobik, maszyny eliptyczne, skakanka, koszykówka, narty, joga, pilates, taniec, szybki marsz, wioślarstwo - bez względu na wszystko bądź aktywny!