Produkty

Przejmij na dobre kontrolę masy ciała z SLMsmart od Synergy. Ten inteligentny system o niskiej glikemii pomaga osiągnąć idealną wagę bez względu na cel - schudnąć trochę, stracić dużo lub/i utrzymać dobrą wagę do końca życia.

SLMsmart działa na pięciu płaszczyznach. Pobudza naturalne spalacze tłuszczu w Twoim ciele, oczyszcza i odtruwa organizm, pomaga zoptymalizować przepływ krwi w celu zwiększenia energii i dostarczenia kluczowych składników odżywczych oraz pomaga ograniczyć głód między posiłkami. Stworzony we współpracy z uznanymi specjalistami dietetyki i lekarzami, SLMsmart pozwala inteligentnie zarządzać kaloriami. Oferując zrównoważony bilans kaloryczny, pochodzący z właściwych źródeł białka, tłuszczów i węglowodanów, ten skuteczny system zapewnia organizmowi wszystko co potrzebne by wyglądać i czuć się jak najlepiej.


Koktajl zastępujący posiłek
Odkryj tajemnicę właściwego żywienia i osiągnij idealną wagę z szejkiem zdrowotnym SLMsmart. Każdy łyk tego pysznego napoju to mnóstwo korzyści - bogactwo składników odżywczych, inteligentnych kalorii dodających energii i utrzymujących organizm w dobrej formie. Po zmieszaniu z mlekiem health shake dostarcza odpowiednik:
  • 1 porcji protein;
  • 1 porcji warzyw;
  • 1 porcji produktów zbożowych;
  • 1 porcji nabiału.

Sposób użycia:
Wymieszaj 3 pełne miarki na 300 ml mleka lub wody. Stosuj tak, aby jedna porcja szejku zastępowała dwa standardowe posiłki dziennie.

ProArgi-9+
Pełni kluczową rolę we wspomaganiu osiągania i utrzymywania optymalnej wagi. L-arginina będąca podstawowym składnikiem ProArgi 9 Plus zwiększa zdolność organizmu do utrzymania masy mięśniowej i zrzucania tłuszczu podczas odchudzania. Zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej łączy się ze skutecznym spalaniem większej ilości kalorii. Ponadto l-arginina jest metabolizowana do tlenku azotu, zaś NO zwiększa przepływ krwi i pomaga w metabolizmie tłuszczów i glukozy.

Sposób użycia:

Wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia 1 płaską miarkę produktu w szklance wody. Zaleca się przyjmowanie dwóch porcji dziennie 40 minut przed posiłkiem oraz 2 godziny po posiłku.

Działanie synergiczne
Produkty SLMsmart działają synergicznie z programem Diety Podstawowej tworząc solidne podstawy żywienia. W czasie tracenia wagi ważne jest by zastąpić jeden lub dwa posiłki bogatymi w składniki odżywcze zamiennikami posiłków. Health Shake jest jedną z najbardziej pożywnych, smacznych i skutecznych alternatyw posiłków wysokokalorycznych. Na śniadanie wystarczy po prostu zmieszać go z napojem o wysokiej zawartości protein, np. mlekiem lub mlekiem sojowym i spożyć. W formie deseru zjeść kilka owoców i wyjść z kuchni :) Zachowasz uczucie sytości do obiadu.

Około południa możesz zjeść normalny, zdrowy i lekko kaloryczny posiłek. Na koniec dnia używając produktów SLMsmart i stosując się do Diety Podstawowej, powinieneś mieć uczucie pełności i nie doświadczać niepożądanych efektów ubocznych, by być na drodze do udanego odchudzania.